Tugiteenused

Lasteaia eripedagoog

Jane Pokk  e-post: jane.pokk@gmail.com

 

Rajaleidja Kagu-Eesti büroo Võrus

Asukoht ja üldkontaktid:

Mereli Mändmets, büroo juhataja | 56977281 | Mereli.Mandmets@harno.ee

Aadress: Kooli 6, 65606 Võru (III korrus)
Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: T 15.00–17.00, R 10.00–12.00

Merike Mägise, eripedagoog | 56569344 | Merike.Magise@harno.ee
Sirli Pikk, logopeed | 58853604 | Sirli.Pikk@harno.ee
Tiiu Soodla, eripedagoog/logopeed | 58853685 | Tiiu.Soodla@harno.ee
Iiris Tagen, sotsiaalpedagoog | 58853601 | Iiris.Tagen@harno.ee

Innove rajaleidja