Tugiteenused

Lasteaia eripedagoog

Piret Kahre e-post: piretkahre@gmail.com

(Jane Pokk  vanemapuhkusel)

 

Rajaleidja Kagu-Eesti büroo Võrus

Asukoht ja üldkontaktid:

Infotelefon +372 735 0700Infotelefonil saab broneerida, tühistada ja muuta nõustamisaega kõigis Rajaleidja keskustes ning küsida lisainfot. Infotelefon on avatud eesti keeles E-K 9–17, N-R 9–15, vene keeles E-R 9-13.

Iiris Tagen, büroo juhataja | +372 5885 3601 | Iiris.Tagen@harno.ee

VÕRUS

Telefon +372 735 0700
Aadress: Kooli 6, 65606 Võru (III korrus)

Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: T 15.00–17.00, R 10.00–12.00

Merike Mägise, eripedagoog | Merike.Magise@harno.ee
Sirli Pikk, logopeed | Sirli.Pikk@harno.ee
Tiiu Soodla, eripedagoog/logopeed | Tiiu.Soodla@harno.ee
Ruth Ong, psühholoog | Ruth.Ong@harno.ee
Kaire Järvpõld, sotsiaalpedagoog | Kaire.Jarvpold@harno.ee
Kristiina Lattu, sotsiaalpedagoog | Kristiina.Lattu@harno.ee

Innove rajaleidja